Jak obniżyć rachunki za prąd

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Dzisiaj ceny prawie wszystkiego, co jest nam niezbędne do życia na co dzień, szybują w górę. Jednym z dóbr, bez którego nasze życie byłoby niemal niemożliwe, jest prąd. Bardzo trudno jest ograniczyć jego używanie od minimum – do gniazdka podpinamy przecież tyle sprzętów, bez których funkcjonowania sobie nie wyobrażamy! Nie martw się. Jeśli mimo wszystko chcesz poznać tajemnicę zaoszczędzenia pewnej puli pieniędzy każdego miesiąca, istnieje dla Ciebie świetna propozycja. 

System smart home

Wyobraź sobie, że jest upalne lato – sierpień, samo południe. Jesteś na zakupach w supermarkecie, spotykasz koleżankę… Wracasz do domu około 14, a w środku jest strasznie gorąco! Nie zasłoniłaś rolet, wychodząc z domu przed południem. Teraz musisz podłączyć wiatrak, aby nieco ochłodzić temperaturę panującą w Twoim pokoju. A co gdyby tak rolety mogły zasłonić się same, kiedy nikogo nie ma w domu… Z systemem Smart Home jest to możliwe! Dzięki zintegrowanym czujnikom żaluzje zasłaniają się same, dzięki czemu nie musisz używać wiatraka czy klimatyzacji. Pomyśl, jakie to wygodne! 

Kiedy wstajesz rano, rolety masz jeszcze zasłonięte. Zapalasz szybko światło i biegniesz do pracy. Po powrocie orientujesz się, że żarówki w łazience, kuchni i sypialni ciągle się świeciły… System Smart Home pomoże ci zapobiec takim sytuacjom. Dzięki inteligentnemu systemowi rolety same odsłonią się rano, budząc Cię pierwszymi promieniami słońca. Nie będziesz musiała zapalać światła, co gwarantuje Ci dużą oszczędność na rachunkach za energię elektryczną.

System Smart Home pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ponieważ sam jak najlepiej dopasuje temperaturę czy uchylenie żaluzji w Twoim domu. Jest jak strażnik, który dba nie tylko o Twój komfort, ale także o Twój portfel! Wszystkimi systemami możesz sterować za pomocą aplikacji w telefonie lub małego pilota.